Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 19 квітня 2012 00:00

Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців визнано репрезентативним

Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців визнано репрезентативним. Відповідне свідоцтво було вручено Голові організації роботодавців Кіровоградщини Павлу Штутману 3 квітня 2012 року, під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради Кіровоградської області.

Голова Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман запевнив соціальних партнерів, що об’єднання організацій роботодавців докладе належних зусиль з метою реалізації потенціалу, що лежить в основі очолюваної ним організації та всіляко сприятиме розвитку ринку праці, подоланню негативних проявів у сфері застосування найманої праці з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку області.

Голова Кіровоградської обласної держадміністрації Сергій Ларін привітав Павла Штутмана та закликав соціальних партнерів до спільної наполегливої роботи, спрямованої на реалізацію ініційованої Президентом України програми: «Нова якість соціальної політики».

Під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради Кіровоградської області учасниками були розглянуті  результати виконання положень Регіональної угоди на 2010-2012 роки. Учасники також обговорили план роботи Ради на 2012 рік. Основним питанням, яке було вирішено винести на розгляд Ради, стало питання «тіньової» зайнятості на ринку праці та чинників, що породили це ганебне явище, а також шляхи його подолання. За підсумками роботи Ради було затверджено рекомендації сторонам колективних договорів щодо проведення колдоговірної кампанії 2012 року.

Читати 670 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua