Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 03 грудня 2015 00:00

У Києві підписали План модернізації України

Вчора, 2 грудня, у Києві пройшов X З'їзд Федерації роботодавців України, на якому було представлено та ухвалено План модернізації України, розроблений ФРУ, профспілковими організаціями, провідними українськими та іноземними науковцями і експертами. У діловому форумі взяли участь близько 500 керівників великих і середніх підприємств, міжнародні експерти та лідери бізнес-об'єднань інших країн, а також керівники українських галузевих і регіональних об'єднань роботодавців. У роботі форуму також взяв участь Голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман.

План модернізації України складається з трьох частин:

- Програми модернізації України на 20 років - бачення європейських та українських експертів реформ у семи сферах: протидія корупції, охорона здоров'я, економіка, оподаткування та фінанси, євроінтеграція, конституційне право та дотримання законів;

- Цілей реформ на 10 років, які визначили роботодавці, профспілки, спільно з українськими вченими та Агентством модернізації України, в роботі якого взяли участь експерти з Австрії, Німеччини, Франції, Польщі, Великобританії, Швейцарії.

- Покрокового Плану модернізації України на найближчі 5 років, який склали українські роботодавці спільно з профспілками та провідними українськими науковцями.

За підсумками з'їзду національні об'єднання роботодавців і профспілок підписали меіморандум про спільну реалізацію Плану модернізації України. Підписи під документом підписали заступник голови ФРУ Олексій Мірошниченко та голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

 

 

 

 

 

 

Читати 344 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua