Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Середа, 09 грудня 2015 00:00

План модернізації України почав реалізовуватися зі стимулювання інвестицій в українську економіку, - ФРУ

План модернізації України, який був представлений та затверджений на з'їзді Федерації роботодавців, почав реалізовуватися зі стимулювання інвестицій в українську економіку.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №3544 про спеціальні режими інвестиційної та інноваційної діяльності із застосуванням принципу субсидіарності. Ініціатором з розробки даного проекту закону ще влітку цього року виступила Федерація роботодавців України, а реалізувати ініціативу промисловців допомогла група експертів та народних депутатів, на чолі із Анатолієм Гіршфельдом.

Зареєстрований законопроект містить чітко визначені умови і стимули для залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій. Головними умовами для інвестора для отримання стимулів пропонується встановити:

- мінімальний граничний обсяг інвестицій, що повинен бути не меншим ніж 500 тис. євро, як для вітчизняних так і для іноземних інвесторів;

- створення в Україні не менше 25 нових робочих місць;

- інвестиція повинна сприяти зростанню середньої заробітної плати на підприємстві або його окремому структурному підрозділі, розмір якої не менш як у 2,5 рази повинен перевищувати розмір мінімальної зарплати.

Джерело - сайт ФРУ

Читати 288 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua