Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Субота, 12 березня 2016 00:00

Бізнес об’єднується, щоб запропонувати уряду план виходу України з соціально-економічної кризи

18 березня у Києві пройде Всеукраїнський форум бізнесу, що збере більше півтисячі учасників. Він має на меті об'єднати суспільні сили, які прагнуть зупинити поглиблення соціально-економічної кризи, деградацію промислового комплексу країни, що загрожує національним інтересам України.

Про це сьогодні під час прес-конференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розказали співорганізатори Форуму, серед яких: Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Український союз промисловців і підприємців, Федерація роботодавців України, Українська бізнес ініціатива, Торгово-промислова палата України.

Як зазначив під час прес-конференції заступник Голови Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, в Україні на сьогоднішній день взагалі відсутній фундамент для розвитку економіки. "Ми не маємо промислової, ефективної фіскальної та економічної політики. Уряд навіть не має економічної програми, яка б мала на меті досягнення конкретних результатів розвитку економіки. Саме тому бізнес сьогодні консолідується навколо єдиної мети - економічне зростання і добробут населення", - наголосив Дмитро Олійник.

Заступник Голови ФРУ також уточнив, що в цьому році тільки на субсидії в державі витратять майже 50 мільярдів гривень. "Якби уряд проводив політику, направлену на розвиток бізнесу і зростання доходів громадян, то спрямував би ці кошти у реальний сектор економіки. Це дозволило б створити щонайменше 100 тисяч нових робочих місць за найближчій рік", - зазначив під час прес-конференції Дмитро Олійник.

"Якщо ситуація і далі буде погіршуватись, і підприємства зупинятимуться, ми отримаємо повальне безробіття, від якого не врятують жодні субсидії" - зауважив заступник Голови ФРУ.

На основі пропозицій бізнесу, аналітичних, експертних структур, громадських організацій Всеукраїнський форум бізнесу запропонує громаді Спільну заяву щодо ситуації в країні та шляхів виходу з кризи, а також План невідкладних заходів з подолання соціально-економічної кризи та підготовки стратегії подальшого розвитку країни. Цей План має стати основою Програми діяльності Уряду на 2016-2017 роки.

Для участі у Форумі запрошуються Президент України, представники Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, бізнесу та громадських об'єднань з усіх областей України, керівники наукових інституцій, експерти, провідні ЗМІ.

Форум є відкритим до приєднання та висловлення пропозицій щодо його роботи.

Джерело - сайт ФРУ

 

Читати 295 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua