Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 21 березня 2016 00:00

У Києві відбувся Український форум бізнесу, що об'єднав ділову спільноту з усієї України

У Києві 18 березня відбувся Український форум бізнесу, що об'єднав ділову спільноту з усієї України. Захід зібрав майже тисячу представників бізнесу, які консолідувалися заради економічного зростання держави.

На основі пропозицій бізнесу, аналітиків, експертів і громадських організацій на Форумі запропоновано Президенту України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів План невідкладних заходів із подолання соціально-економічної кризи та підготовки стратегії подальшого розвитку країни. Серед пріоритетів плану – безпека підприємництва та захист прав власності, стимулювання притоку інвестицій в Україну, підтримка реального сектору економіки, фіскальна політика, доступ до фінансового ресурсу, підтримка експорту, адаптація до умов Зони вільної торгівлі Україна-ЄС, ефективне управління державною власністю. Зазначений План та ініційований ФРУ План модернізації України мають стати основою Програми діяльності уряду на 2016-2017 роки.

Одним з першочергових завдань для Стратегічної Ради стане підписання з українським парламентом Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між фракціями політичних партій і депутатськими групами у Верховній Раді та Українським форумом бізнесу. Також протягом наступних трьох місяців між бізнесом і владою буде узгоджена Програма прискореного економічного зростання та модернізації України на 2016 – 2025 роки.

На Форумі український бізнес запропонував владі і суспільству новий суспільний договір, в якому бізнес бере на себе відповідальність за економічне зростання країни, влада забезпечує умови цього зростання, а суспільство контролює дії влади і бізнесу.

Джерело - сайт ФРУ

Читати 378 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua