Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 27 квітня 2012 00:00

Кіровоградська митниця та роботодавці працюватимуть пліч опліч

Митники та бізнес Кіровоградщини об’єднали зусилля задля створення сприятливих умов для розвитку промисловості та підприємництва, та забезпечення високих соціальних стандартів для населення.

В четвер, 26 липня, начальник Кіровоградської митниці Павло Скальський та голова ради Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман підписали Угоду про співробітництво між двома структурами.

Під час події Павло Скальський, зокрема, відзначив, що для митниці це є перша Угода про співробітництво з громадською організацією, яка представляє та відстоює інтереси регіонального бізнесу. Кіровоградська митниця відкрита для партнерських і рівноправних взаємовідносин та забезпечує максимально сприятливі умови для здійснення підприємницької діяльності у регіоні, що, у свою чергу, сприяє максимальному надходженню коштів до державного та регіонального бюджетів. Так, завдяки новаціям у митному законодавстві України, які приведені до міжнародних стандартів, визначення митної вартості імпортних товарів у 97% відбувалося протягом червня-липня за першим методом – за ціною контракту, час оформлення митницею експортно-імпортних вантажів скоротився на 40% і становить 53 хвилини, практично половина всіх митних декларацій оформлюється у електронному вигляді, а кількість проведених митних оглядів складає менше 1 %.

Метою Угоди є організація взаємодії між сторонами у напрямку захисту інтересів місцевого бізнесу, підвищення інвестиційної привабливості підприємств області для іноземних партнерів, розширення зовнішньоекономічних відносин і зв’язків підприємств регіону, налагодження рівноправних, партнерських відносин між Кіровоградською митницею і підприємствами – експортерами та імпортерами, запобігання правопорушень у галузі митної справи з обох сторін.

Зокрема, Угодою передбачено проведення спільного аналізу та внесення пропозицій до нормативно-правових актів з питань митної справи, залучення широкого кола суб’єктів підприємницької діяльності до електронного декларування, сприяння розвитку експортних операцій та подальшого збільшення позитивного сальдо зовнішньоторговельного балансу регіону. Для розгляду та вирішення проблемних питань, які можуть виникнути між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та митницею, створена Узгоджувальна робоча група.

Підписання Угоди стало логічним продовженням роботи по налагодженню співпраці між контролюючими органами української держави та бізнесом, в рамках якої, зокрема, в лютому 2012 року був підписаний меморандум про співпрацю між Федерацією роботодавців України та Державною митною службою.

Довідка: до складу Кіровоградського обласного об’єднання входить 10 організацій роботодавців, що представляють інтереси більше 52,5 тис. працівників.

Читати 570 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua