Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 31 березня 2016 00:00

ДСНС України прийняло рішення виключити обов`язковість встановлення АСП в електрощитових

Федерація роботодавців України інформує, що 14 березня 2016 року на засіданні робочої групи щодо обговорення змін до Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом МВС від 30.12.2015 №1417, зареєстрованим в Мін’юсті 05.03.2015 за №252/26697, прийнято рішення виключити положення стосовно встановлення в електрощитових, групових електрощитках автономних систем.

У разі проведення перевірок територіальними органами ДСНС України просимо довести до їх відома рішення, прийняті на нараді (протокол засідання – у вкладенні).

Федерація продовжуватиме інформування щодо подальшого вирішення цього питання.

Нагадаємо, у січні Федерація звернулась до Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка з ініціативою виключити з Правил пожежної безпеки норми, які зобов'язуть підприємства встановлювати автономні системи пожежогасіння. Також у лютому-березні Федерація провела експертне обговорення з фахівцями з питань пожежної безпеки та охорони праці, які представляли великі підприємства паливно-енергетичного комплексу, металургійної, оборонної, хімічної, харчової та машинобудівної промисловості та взяла участь у нараді, що відбулась у Державній службі з надзвичайних ситуацій, під головуванням першого заступника Голови ДСНС Олега Мельчуцького.

Читати 323 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua