Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 04 квітня 2016 00:00

ФРУ підписала Меморандум про співпрацю з парламентськими фракціями та групами

Федерація роботодавців України підписала Меморандум про співпрацю з представниками парламентських фракцій та груп у Верховній Раді. Також свої підписи під меморандумом поставили керівники найбільших бізнес-асоціацій, що представляють реальний сектор економіки нашої країни. Від Федерації роботодавців документ підписав заступник Голови Ради ФРУ Дмитро Олійник.

Мета укладеного Меморандуму – спільна розробка плану дій подолання економічної кризи в країні, боротьба з корупцією, формування професійного уряду, який прислухатиметься до бізнесу, та законодавчо підтримуватиме вітчизняних виробників.

Федерація роботодавців представила своє бачення співпраці в рамках цього Меморандуму. Дмитро Олійник наголосив, що Федерація вже має такий план дій, розроблений найкращими світовими фахівцями – План Модернізації України. Він був презентований на з'їзді Федерації роботодавців у грудні 2015 року та повторно представлений на нещодавньому Українському Форумі бізнесу у Києві.

Цей документ складається з трьох частин:

1. Програма модернізації України до 2025 року. Це бачення європейських та українських експертів реформ у семи сферах: протидія корупції, охорона здоров'я, економіка, оподаткування та фінанси, євроінтеграція, конституційне право та дотримання законів;

2. Цілі реформ на 10 років, які визначили роботодавці, профспілки, спільно з українськими вченими та Агентством модернізації України, в роботі якого взяли участь експерти з Австрії, Німеччини, Франції, Польщі, Великобританії, Швейцарії;

3. План модернізації України на найближчі 5 років. Його склали українські роботодавці спільно з профспілками та провідними українськими науковцями. В Плані, зокрема, складений рейтинговий список із 200 перспективних товарних позицій, за якими спостерігається сталий приріст обсягів світової торгівлі і за якими Україна могла б бути конкурентною на світовому ринку.

Заступник голови Ради Федерації роботодавців Дмитро Олійник висловив сподівання, що сьогоднішнє підписання Меморандуму про співпрацю з народними обранцями дасть змогу втілити цей План у життя та почати реалізовувати його якнайшвидше.

Джерело - ФРУ

 

Читати 308 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua