Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Середа, 05 жовтня 2016 00:00

Бізнес не втрачатиме мільярди через безглузді новації у Правилах пожежної безпеки, - ФРУ

Федерація рада поінформувати підприємства, установи, організації про те, що зроблено фінальний крок у питанні скасування деяких положень Правил пожежної безпеки, що зобов'язували встановлювати автономні системи пожежогасіння.

Після напруженої боротьби ФРУ з відповідними інстанціями, Мін'юст нарешті поставив крапку у вирішенні цього питання, зареєструвавши наказ МВС «Про внесення змін до Правил пожежної безпеки в Україні» від 15.08.2016р. № 810, в якому зазначена норма відсутня. 30 вересня наказ оприлюднено в Офіційному віснику України №75.

Тільки за скромними підрахунками для суб’єктів малого та середнього підприємництва вдалося зекономити 23,2 млрд.грн.

Нагадаємо, у лютому цього року Федерація оголосила про початок кампанії по захисту підприємств від невиправданих мільярдних витрат через безглузді новації у правилах пожежної безпеки. Тоді експерти Федерації звернулись до керівництва Кабміну з ініціативою виключити з Правил пожежної безпеки зазначені норми.

Також Федерація провела у себе експертне обговорення з фахівцями з питань пожежної безпеки та охорони праці на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, металургійної, оборонної, хімічної, харчової та машинобудівної промисловості. Під час згаданої наради всі профільні експерти з підприємств відзначили абсолютну безглуздість у встановленні таких приладів. До речі, розцінки на них сягають майже 500 тис. грн., для встановлення, приміром, тільки на одну з багатьох електрощитових компресорного цеху підприємства.

Читати 199 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua