Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 02 грудня 2016 00:00

В обласному центрі відбулась звітно-виборна конференція КОООР та обласного відділення УСПП

29 листопада 2016 року у приміщені НВП "Радій" відбулась звітно-виборна конференція Кіровоградського обласного обєднання організацій роботодавців (КОООР) та обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

Основним питанням конференції було заслуховування та обговорення звіту про роботу обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців про проведену роботу за 2015 рік – поточний період 2016 р. Роботу правління КОООР за звітний період визнали задовільною.

Учасники засідання переобрали голову правління обласного відділення УСПП та оновили склад членів правління.

До складу членів Організації роботодавців Кіровоградської області прийняли:

Чижик Інну Борисівну – директора Швейного підприємства «Мрія Є»;

Глібка Ігоря Юрійовича – директора ТОВ "Украгроекспо";

Косенка Василя Миколайовича – директора Кіровоградського вищого професійного училища №4;

в якості асоційованого члена організації Ірину Саєнко – Голову Кіровоградської обласної спілки рекламістів України.

Голова Організації роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман заявив про необхідність внесення змін та доповнень до Статуту Організації роботодавців Кіровоградської області в зв’язку з приведенням Статуту Організації у відповідність до норм Закону України "Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності" та п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

Внесенні зміни та доповнення до Статуту Організації роботодавців Кіровоградської області затвердили та виклали у новій редакції.

Також форум відвідали очільники області та міста.

Вітаючи учасників конференції, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко акцентував увагу, що бізнес і влада сьогодні є партнерами, оскільки спільне завдання підприємців і представників влади – створювати для жителів Кіровоградщини комфортні умови проживання та працювати на розвиток регіону. Очільник області наголосив, що це завдання сьогодні виконується, адже за основними показниками економічного та соціального розвитку в 2016 році наша область має хороший результат. Зокрема, за обсягами промислового виробництва, де приріст складає 16%, Кіровоградщина – на другому рейтинговому місці серед регіонів України. Про співпрацю бізнесу і влади, за словами Сергія Кузьменка, свідчить і зростання майже вдвічі обсягу капітальних інвестицій в економіку області, загальна сума яких склала більше 3 мільярдів гривень. Завдяки цим результатам, жителі нашого регіону мають робочі місця й отримують заробітну плату.

Міський голова Андрій Райкович під час свого виступу зазначив:

- Міська рада зацікавлена в стабільному економічному розвитку бізнес-середовища. Адже від роботи промисловців та підприємців залежить наповнення міського бюджету. Тож нині, аби бізнесу було комфортно у місті, ми робимо чимало.

Читати 252 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua