Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 30 січня 2017 00:00

У соцмережах триває флешмоб започаткований головою КОООР Павлом Штутманом

Голова Правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман ініціював флешмоб #MadeInUkraine, яким закликав підтримати українське виробництво.

«Україна і українці варті більшого! Розвиток промисловості – найефективніший, якщо не єдиний шлях до добробуту народу і величі держави. Підтримай флешмоб #MadeInUkraine!», – написав Павло Штутман на своїй сторінці у Фейсбук..

"Made In Ukraine" - це звернення до суспільства з метою підтримати реальний сектор української економіки. Реакція колосальна. Якщо в перший день флеш-моб підтримали тільки кіровоградці, то вже наступного дня до нього приєдналися найбільші українські товаровиробники, а також чиновники високого рангу. Я сподіваюся, що цей флеш-моб змінить ставлення людей до реального сектору економіки - хоч на піввідсотка, але змінить!", - зауважив Павло Штутман під час підсумкової прес-конференції

Загалом на другий день флеш-мобу до нього приєдналися користувачі соц. мереж з різних регіонів України. Серед них відомі українські промисловці, політики, керівники підприємств та громадські діячі ‒ генеральний директор Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Олександр Саінсус, політик та бізнесмен Євген Червоненко, президент Асоціації підприємств скляної промисловості Дмитро Олійник, голова наглядової ради в "Фармацевтична компанія "Біофарма" Костянтин Єфименко, голова правління Херсонського машинобудівного заводу Олександр Олійник та ін.

 

Читати 233 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua