Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 27 березня 2017 00:00

«Градолія» запустить нове виробництво (ФОТО)

Провідне підприємство по переробці насіння соняшника ТОВ "Градолія", яке спеціалізується на виробництві нерафінованої олії та жирів, у жовтні цього року запустить нове виробництво з глибокої переробки і фасування соняшникової олії. Про це стало відомо під час робочого візиту на підприємство голови Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців (КОООР) Павла Штутмана.

Як повідомив директор "Градолії" Володимир Умрихін, завдяки запуску нових потужностей заводу буде додатково створено 100 робочих місць, до існуючих 180-ти.

«Будівництво нових цехів дає можливість збільшити глибину переробки продукції. Якщо зараз соняшникова олія експортується просто у вигляді сировини, то після її буде розфасовано (бутильовано) і вона буде надходити вже в готовому вигляді на столи споживачів в інші країни з поміткою «Made in Ukraine», - підкреслив під час візиту глава КОООР Павло Штутман.

У свою чергу Володимир Умрихін додав, що українська соняшникова олія користується в світі великим попитом:

«У нас хороші землі, у нас фермери дотримуються культури землеробства. Наша олія проходить всі тести на безпеку. Вона відповідає всім світовим стандартам і користується попитом в Азії, Європі, на Близькому Сході, Індії та ін.»

Довідково:

ТОВ "Градолія" - провідне підприємство з переробки насіння соняшнику потужністю понад 180 тис. тонн за рік, спеціалізується на виробництві нерафінованої олії і жирів. Працює з 2012 року. Продукція сертифікована за міжнародним стандартом ISO 22000 (HACCP), який призначений для проведення сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів організацій, що беруть участь в харчовому ланцюгу.

Читати 593 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua