Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 03 квітня 2017 00:00

Павла Штутмана обрано головою обласної тристоронньої соціально-економічної ради

В Кіровоградській облдержадміністрації відбулось перше в нинішньому році засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного учасники засідання переобрали головуючого Ради, йдеться на сайті ОДА. 

За результатами голосування чинного очільника Ради Максима Баланенка, голову федерації профспілок області, змінив відомий промисловець - голова правління Організації роботодавців Кіровоградської області та голова наглядових рад ПАТ "Ельворті груп" та ПрАТ "Гідросила Груп" Павло Штутман.

Учасники засідання розглянули одне з актуальних для Кіровоградщини питань - перспективи підготовки кадрів інженерно-технічних і робітничих професій та забезпечення галузей економіки області необхідною кількістю кадрів.

Про ситуацію у системі профтехосвіти області та перспективи її удосконалення проінформував перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він повідомив, що минулого року професійно-технічні навчальні заклади були передані у комунальну власність області та міст обласного значення. - З цього року ми починаємо вибудовувати таку систему старшої професійної школи, яка відповідатиме потребам саме нашому регіону, - зауважив перший заступник голови ОДА. З огляду на це Сергій Коваленко закликав роботодавців, керівників територій, де знаходяться професійно-технічні заклади, і Центр зайнятості активізувати роботу по формуванню регіонального замовлення, що дозволить готувати працівників найбільш затребуваних професій на місцевому ринку праці.

- Нам не потрібні оператори комп’ютерного набору у тій кількості, в якій їх зараз випускають, водночас є потреба у будівельниках, електриках, зварювальниках, кравцях та інших кадрах, на які є попит від Центру зайнятості, - зазначив Сергій Коваленко.

Окрему увагу перший заступник голови ОДА зосередив на нових підходах у підготовці робітничих кадрів. Сергій Коваленко подякував Павлу Штутману, який ініціював в Міносвіти запровадження дуальної системи в профтехосвіті, що дозволить значно ефективніше готувати кваліфікованих робітників для того чи іншого виробництва.

– Це дуже важливо, адже практичні знання учні профтехучилищ набуватимуть безпосередньо на базі місцевих підприємств, - підкреслив посадовець. - Система дозволяє готувати кадри під конкретне підприємство, оскільки його виробничі особливості можуть відрізнятись від базової підготовки.

Також учасники тристоронньої ради обговорили та внесли доповнення до Територіальної угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2014-2017 роки.

Читати 266 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua