Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 28 квітня 2017 00:00

Голова КОООР Павло Штутман зустрівся з роботодавцями Олександрії

Вчора, 27 квітня, відбулася зустріч за участю голови Правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців, голови наглядових рад ЗАО «Гідросила Груп», ЗАО «Ельворті Груп» Павла Штутмана, міського голови Олександрії Степана Цапюка, генерального директора КОООР Олександра Саінсуса та керівників промислових підприємств Олександрії.

Присутні обговорили проблеми, які накопичилися за період «турбулентності» економіки країни. Також намітили напрямки співпраці з розвитку промисловості міста та впровадження дуальної системи освіти.

Степан Цапюк ознайомив гостей з виробничими підприємствами міста, напрямками їхньої діяльності та торкнувся питання щодо підготовки фахівців робітничих професій, які сьогодні необхідні у промисловості.

П.Штутман поінформував присутніх, що організація об’єднує роботодавців з метою представництва і захисту їх прав, економічних і соціальних інтересів, координації дій членів організації у сфері соціально-трудових та економічних відносин. Також організація підтримує діалог з профспілками та облдержадміністрацією для вирішення різноманітних питань.

Олександрійських роботодавців було запрошено до співпраці, аби разом розвивати промисловість, підприємництво, підвищувати рівень зайнятості населення та зберегти трудовий потенціал.

Після зустрічі гості відвідали ТОВ «ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш» і ТОВ «Електромеханічний завод Етал» та ознайомилися з їхньою роботою.

Павло Штутман відзначив, що олександрійські підприємства прекрасно працюють:

Приємно бачити, що незважаючи ні на що, люди залишаються патріотами своєї справи, - наголосив підприємець

Читати 489 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua