Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 01 червня 2017 00:00

У Києві пройшли завершальні переговори щодо підписання угоди між КОООР та Асоціацією роботодавців Німеччини «NORDMETALL»

8 травня у Києві пройшла конференція, під час якої було узгоджено остаточні умови договору про співпрацю між Кіровоградською обласною об'єднаною організацією роботодавців (КОООР) та Північнонімецькою асоціацією металургійної та електротехнічної промисловості «NORDMETALL».

Згідно договору співпраця буде вестись за таким напрямками, як обмін досвідом між двома організаціями, сприяння розвитку організації роботодавців Кіровоградщини, розвиток соціального діалогу в рамках реформи децентралізації в Україні, а також впровадження, поки що в рамках «пілотного» проекту, дуальної системи освіти.

Довідково: 

Північнонімецька асоціація металургійної та електротехнічної промисловості «NORDMETALL» є однією з найбільш впливових організацій роботодавців Німеччини. До неї входить приблизно 250 компаній з сумарною кількістю працівників понад 100 тис. До асоціації входять компанії аерокосмічної, електротехнічної, суднобудівної та автомобільної промисловості, металурги і фахівці з медичного обладнання.

 

Читати 273 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua