Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Вівторок, 03 жовтня 2017 00:00

У ході засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили питання оплати праці

В облдержадміністрації відбулося засідання тристоронньої соціально-економічної ради за участі голови правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павла Штутмана, першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка та голови Федерації профспілок області Максима Баланенка.

На порядок денний було виставлено чотири питання.

Про попередні підсумки збирання врожаю 2017 року поінформував директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Коренюк. За його словами, основний фактор, який вплинув на урожай цього року – несприятливі погодно-кліматичні умови. Зважаючи на це, аграрії області недобрали близько 300 тисяч тонн ранніх зернових (порівняно із середнім урожаєм попередніх років) – зібрано 1 мільйон 318 тисяч тонн при середній урожайності 32 центнера з гектара. За прогнозами, загальний показник урожаю зернових культур в області складе близько 2 мільйонів 800 тисяч тонн, у тому числі – 1 мільйон 500 тисяч тонн кукурудзи. Аграрії також планують зібрати близько 1 мільйона 150 тисяч тонн соняшника, понад 170 тисяч тонн сої.

Під час засідання тристоронньої ради розглянули питання виконання розділу ІІ "Оплата праці" Територіальної угоди між обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2014-2017 роки.

За результатами обговорення члени тристоронньої ради прийняли рішення сторонам соціального діалогу вжити заходів по забезпеченню виконання Генеральної угоди між всеукраїнськими об’єднаннями організації роботодавців, всеукраїнськими об’єднаннями профспілок та Кабінетом Міністрів України на 2016-2017, а саме щодо підвищення питомої ваги заробітної плати в валових витратах на виробництво та збільшення частки основної заробітної плати в структурі фонду оплати праці до 64%.

Заслухавши інформації сторін про стан розвитку і підтримки малого і середнього підприємництва в області та обласному центрі, обласна тристороння соціально-економічна рада вирішила, що організаціям підприємств, роботодавців, членам обласної ради підприємців, районним осередкам Асоціації фермерів та приватних землевласників області необхідно більш широко долучитись до участі у роботі комісій з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та консультаційних пунктів з надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності при базових центрах зайнятості. 

Також під час засідання заслухали та обговорили питання забезпечення ринку праці кваліфікованими робітниками. 

 

Читати 272 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua