Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 30 жовтня 2017 00:00

Павло Штутман: "Одна з основних причин, яка заважає розвитку економіки області, - відсутність кваліфікованих кадрів"

27 жовтня пройшло спільне розширене засідання за участю голови Організації роботодавців Кіровоградської області Павла Штумана, голови Кіровоградського обласного відділення Української спілки промисловців і підприємців  Євгена Бахмача та першого заступника Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Коваленка.

Під час відкриття засідання перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко відзначив, що сьогодні ключові пріоритети державної економічної політики – це інтеграція України в європейський і світовий економічний простір, залучення інвестицій, нарощування виробництва, розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць. Посадовець назвав успішним прикладом співпраці влади і бізнесу проведення на Кіровоградщині найбільшої в Україні Міжнародної агропромислової виставки «АгроЕкспо», яка цього року проходила вже вп’яте та проведення у рамках виставки Міжнародного інвестиційного форуму. Також перший заступник очільника області наголосив, що укладена цього місяця Угода про співробітництво та координацію діяльності між Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати та Кіровоградською ОДА дасть поштовх для розвитку економіки області.

Голова Організації роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман з нагоди 15-ї річниці Федерації роботодавців України вручив відзнаку ФРУ «Медаль за заслуги» Володимиру Умріхіну – директору ТОВ ОЕЗ «Градолія».

«Під керівництвом Володимира Костянтиновича було збудоване нове підприємство з освоєнням понад 500 мільйонів гривень інвестицій та створено 200 робочих місць. Продукція підприємства експортується до багатьох країн світу. У плані розвитку підприємства додаткове освоєння інвестицій на суму біля 250 мільйонів гривень та створення додатково 100 робочих місць», - відзначив Павло Штутман.

Павло Штутман назвав однією з основних причин, яка заважає розвитку економіки області, відсутність кваліфікованих кадрів, що спричинено застарілістю системи освіти в Україні. Позитивними зрушеннями у галузі освіти Кіровоградської області підприємець назвав створення у ВПУ №4 двох груп, які навчатимуться за дуальною системою та бажання керівництва Кіровоградської льотної академії співпрацювати у вищезгаданому форматі навчання.

Заслухавши інформації учасників спільного засідання ОРКО та УСПП щодо створення сприятливих умов для розвитку економіки регіону і підтримки підприємництва в області, виникла необхідність внесення змін і доповнень в змістовну частину регіональних і місцевих програм спільних дій влади і бізнесу.

У ході засідання відмічалось про певне покращення показників соціально-економічного спрямування протягом останніх місяців, однак було зазначено, що вони не містять якісних, більш ефективних ознак незворотного виходу на траєкторію зростання тривалого етапу рецесії в економічному розвитку регіону. Враховуючи пропозиції учасників засідання постановили внести ряд змін та доповнення у змістовну частину регіональних та місцевих програм.

На сам кінець учасники засідання обрали делегатів і запрошених на 15-й з’їзд УСПП.

Читати 227 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua