Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 01 грудня 2017 00:00

"Градолія" запустила нове виробництво

Провідне  підприємство по переробці насіння соняшника ТОВ "Градолія", яке спеціалізується на виробництві нерафінованої олії та жирів, запустило нове виробництво з глибокої переробки і фасування соняшникової олії.

"Будівництво нових цехів дає можливість збільшити глибину переробки продукції. Якщо зараз соняшникова олія експортується просто у вигляді сировини, то після її буде розфасовано (бутильовано) і вона буде надходити вже в готовому вигляді на столи споживачів закордон з поміткою "Made in Ukraine", - підкреслив глава КОООР Павло Штутман.

Як зазначив директор ТОВ "Градолія" Володимир Умріхін, завдяки запуску нового виробництва було додатково створено понад 100 нових робочих місць. 

"За 8 місяців ми змогли побудувати це нове виробництво. Було інвестовано близько 7 мільйонів доларів. Новий цех може переробляти 240 тонн олії на добу. Цех з фасування - 6000 пляшок за годину," - додав Володимир Умріхін.

Довідково:

ТОВ "Градолія" - провідне підприємство з переробки насіння соняшнику потужністю понад 180 тис. тонн за рік, спеціалізується на виробництві нерафінованої олії і жирів. Працює з 2012 року. Продукція сертифікована за міжнародним стандартом ISO 22000 (HACCP). Продукція "Градолії" експортується переважно закордон: Індія, Близький Схід, Азія, Європа.

 

Читати 322 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua