Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Середа, 27 грудня 2017 00:00

Учасники обласної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили проект програми розвитку Кіровоградщини на 2018 рік

В облдержадміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі голови Ради обласного об'єднання організацій роботодавців Павла Штутмана, заступника голови – керівника апарату ОДА Світлани Лобанової та голови Федерації профспілок області Максима Баланенка.

 

На засіданні учасники тристороннього діалогу обговорили проект програми економічного та соціального розвитку Кіровоградської області на 2018 рік.

У 2018 році в галузі промисловості продовжуватиметься робота з модернізації підприємств – проектом програми передбачено 41 відповідний проект на загальну суму 1,7 мільярда гривень. Заплановано також реалізацію низки проектів з переробки сільськогосподарської продукції за фінансової підтримки з Державного бюджету.

Комплекс завдань програми щодо покращення інвестиційної привабливості області передбачає чимало презентаційних заходів, наймасштабніший з яких – "АгроЕкспо-2018". Сприятиме залученню інвестицій в економіку і робота новоствореного Центральноукраїнського інвестиційного порталу, який містить великий обсяг корисної інформації і найближчим часом буде презентований широкому загалу, а також діяльність Агенції регіонального розвитку.

Енергозберігаючі заходи продовжать впроваджувати наступного року в усіх галузях та сферах. Зокрема, заплановано реалізацію 55 проектів з реконструкції систем водопостачання та 13 проектів з будівництва нових водогонів. На ці заходи значний фінансовий ресурс передбачено в Державному бюджеті. Кошти з обласного та місцевих бюджетів, за інформацією Ніни Рахуби, буде спрямовано і на розвиток інфраструктури, зокрема на покращення стану доріг обласного значення. Містить програма і низку завдань щодо житлового будівництва, понад 67 мільйонів гривень передбачено на реалізацію заходів із поліпшення стану житлового фонду, зовнішнього освітлення, поводження з твердими побутовими відходами тощо.

Передбачені в програмі економічного та соціального розвитку Кіровоградщини і завдання, спрямовані на продовження реформ у галузях освіти і охорони здоров'я. Зокрема, планується будівництво щонайменше 24 нових сільських лікарських амбулаторій за типовими проектами.

При обговоренні проекту програми учасники засідання акцентували увагу на проблемах зайнятості населення, зокрема, забезпечення підприємств області кадровими ресурсами, відтоку робочої сили за кордон, та на проблемах, які існують у галузях освіти, охорони здоров'я. Пропозиції та зауваження було враховано в протокольному дорученні.

Серед інших питань, які розглянули та обговорили члени обласної тристоронньої соціально-економічної ради, – робота з профорієнтації учнів і молоді, забезпечення економіки області кадрами інженерно-технічних та робітничих професій, а також стан надання житлової субсидії населенню області.

 

Джерело

Читати 260 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua