Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Вівторок, 09 жовтня 2018 00:00

В ОДА пройшло засідання обласної тристоронньої ради

В облдержадміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі очільника Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павла Штутмана, заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Лобанової та голови Федерації профспілок області Максима Баланенка.

Під час засідання було розглянуто питання про взаємодію відділення Національної служби посередництва і примирення в області з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню, про стан навколишнього середовища, про розвиток соціального діалогу в умовах децентралізації та про заходи, що вживаються в області щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників.

Заслухавши інформації начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області Крайносвіт О.Ю., голови Федерації профспілок області Баланенка М.О., голови правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Штутмана П.Л. обласна тристороння соціально-економічна рада вирішила:

1. Обласному об’єднанню організацій роботодавців:

  • посилити взаємодію з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області зокрема, щодо  інформування відділення про ускладнення стану соціально-трудових відносин та надання необхідної інформації за запитами відділення для вжиття спільних заходів, спрямованих на стабілізацію соціально-трудових відносин та забезпечення соціального миру в сфері праці;
  • активізувати роботу щодо участі у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та їх вирішенні;
  • запрошувати відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області на заходи, на яких можуть розглядатися питання, що стосуються стану соціально-трудових відносин.

2. Рекомендувати обласному об’єднанню організацій роботодавців активізувати роботу по створенню Комісії по трудових спорах на підприємствах, в установах, організаціях.

 

Читати 375 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua