Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Неділя, 19 жовтня 2014 00:00

Кіровоградські випускники вчитимуться за новими стандартами

 15 жовтня Кіровоградська обласна спілка роботодавців Кіровоградської області провела Круглий стіл на якому обговорювалися питання підготовки вищими й середніми навчальними закладами кадрів для підприємств та організацій роботодавців Кіровоградської області.

На зустрічі були присутні представники найбільших роботодавців Кіровоградської області, зокрема ПАТ "НВП Радій", ТОВ "Друкмаш-центр", ПАТ "Гідросила", ПАТ "Червона зірка", ПАТ "Кіровоградобленерго", ПрАТ "Креатив", КБ "Приватбанк" та інші. Також були запрошені керівники найбільших учбових закладів міста та області, представники Облдержадміністрації, Обласного центру зайнятості та Федерації профспілок Кіровоградської області.

Учасники зустрічі відмітили дисбаланс між рівнем знань, які дають вузи в Україні та в області зокрема, й вимогами ринку праці. Для того, щоб виправити ситуацію, було запропоновано ввести професійні стандарти, які б відображали актуальні вимоги до конкретних професій.

Обласна спілка роботодавців Кіровоградської області сподівається, що введення професійних стандартів сприятиме підвищенню рівня підготовки випускників вузів. Таким чином вузи орієнтуватимуть своїх студентів на реальні потреби ринку праці й роботодавців.

Медіа

Читати 508 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua