Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Вівторок, 12 лютого 2019 00:00

Як діяти, коли витяги про нормативну грошову оцінку земельних ділянок містять помилкові дані?

До Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців від його членів почала надходити інформація, що стосується питання оподаткування земельним податком.

 

Як стало відомо, з початку 2019 року платники земельного податку почали отримувати витяги з нової технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. Непоодинокі випадки, коли отримані витяги містять помилкові дані щодо відсутності у Державному земельному кадастрі (ДЗК) коду Класифікації видів цільового призначення земель (КВЦЗП), а саме:

  • у графі «Призначення»: КВЦЗП (згідно даних з ДЗК) – відсутній;
  • у графі «Коефіцієнт КФ»: КВЦЗП (згідно даних з ДЗК) – відсутній.

Відсутність даних з ДЗК призводить до неправомірного застосування значення коефіцієнту КФ у максимальному розмірі – 3,0 та неправомірного збільшення розміру земельного податку. Насправді, вся необхідна інформація в ДЗК є.

Виправити помилки в ДЗК потрібно до 20.02.2019 р. (кінцевий термін подачі податкових декларацій з плати за землю). Звертатись за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84.

Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців  сподівається, що дана інформація буде корисна для роботодавців.

 

Читати 305 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua