Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 12 квітня 2019 00:00

«Досить гратися у популістичні ігри!»: Український бізнес висунув вимоги українському політикуму та владі

Під час XI З’їзду Федерації роботодавців України, який проходив 11 квітня у Києві, лідери вітчизняної промисловості висунули консолідовані вимоги до українського політикуму і влади та презентували Маніфест роботодавців.

«Життя українського виробничника в сьогоднішніх реаліях – це постійна боротьба за свою справу та свої права. На жаль, саме нею нам з вами приходиться займатись на шкоду нашій основній роботі – розвитку виробництва, інвестуванню, створенню нових робочих місць. Але ми маємо це робити. Серед нас лідери промислового виробництва, за кожним за кожним із яких – компанії, що у сукупності генерують 70% ВВП України та дають роботу 5 мільйонам українців. Тут присутні керівники підприємств, історичний шлях яких вимірюється віковою історією. Ці люди є голосом українського бізнесу», – заявив під час з’їзду голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

На з’їзді були присутні делегації зі усіх регіонів України. Делегацію Кіровоградщини очолював голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман.

Презентований Маніфест роботодавців містить відповіді на найгостріші питання розвитку вітчизняної економіки та є логічним продовженням Маніфесту, прийнятого у 2011 році. Тоді були поставлені такі цілі, як зниження ЄСВ, введення нового Митного кодексу та закону про «єдине вікно» на митниці, запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ, зменшення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Під час З’їзду оголосили переможців у номінаціях рейтингу Федерації «Лідери бізнесу в Україні: динаміка та відповідальність-2018». Зокрема, інститут з Кіровоградщини – Економіко-технологічний інститут імені Р. Ельворті – отримав нагороду Федерації роботодавців України за розвиток дуальної вищої освіти в Україні.

Читати 409 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua