Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 23 травня 2019 00:00

Павло Штутман: "Під загрозою - галузь сільгоспмашинобудування"

21 травня за участі голови Кіровоградського обласного об'єднання роботодавців відбулось засідання Центральної Ради профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України.

 

Мені випала честь сказати вступне слово на засіданні Центральної Ради профспілки працівників автомобільного і сільськогосподарського машинобудування.

На превеликий жаль, сьогодні під загрозою існування виявилася ціла галузь українського сільськогосподарського машинобудування, ряд заводів, які вижили в майже 30-річний період становлення нашої Незалежності. Через зниження цін на зернові, брак кредитних ресурсів, очікувань, пов'язаних з можливим зняттям мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення різко скоротилася ємність внутрішнього ринку сільськогосподарських машин. Плюс санкційні взаємні витки між Україною і Росією, в результаті чого тільки деякі продукти українського с/г машинобудування можуть потрапляти на наші традиційні ринки, навіть такі, як Казахстан і Узбекистан, тому що у нас немає з ними прямий кордону.

І, тим не менш, як керівник декількох машинобудівних компаній, як глава Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців, як член Президії Федерації роботодавців України, я запевнив присутніх, що ми докладемо зусиль і зробимо все можливе, щоб стабілізувати роботу компаній і підвищити життєвий рівень наших працівників, - наголосив очільник КОООР.

На засіданні в числі інших були розглянуті питання: про роботу профорганів Кіровоградської області щодо дотримання на підприємствах, в організаціях законодавства про працю, Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"; Про підсумки роботи профспілкових органів щодо виконання колективних договорів і угод на підприємствах і в організаціях у 2018 році.

Читати 278 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua