Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 25 жовтня 2019 00:00

В обласному центрі пройшло засідання правлінь КОООР та ОРКО

Сьогодні, 25 жовтня, відбулись засідання правлінь Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців та організації роботодавців Кіровоградської області.

У ході засідання роботодавці підіймали питання розвитку промисловості,  підприємницької діяльності та економічного розвитку регіону. Крім того від членів правлінь надійшли пропозиції проведення обговорення цих питань з керівництвом області. 

Представники світловодського осередку роботодавців звернули увагу на наявні проблеми дозвільної системи в Україні.

Одним з основних стало питання підготовки кадрів на Кіровоградщині, адже освіта – це професійні кадри, яких так сьогодні бракує всім галузям вітчизняної економіки. Голова КОООР Павло Штутман наголосив на тому, що в умовах глобальної конкуренції економіка України не зможе конкурувати з іншими без якісного кадрового потенціалу, який її обслуговуватиме. Були обговорені питання співпраці з навчальними закладами профтехосвіти та підготовки якісних кадрів. 

Також до складу Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців та організації роботодавців Кіровоградської області було прийнято нових членів.

 

Читати 718 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua