Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 05 березня 2020 00:00

Німецький експерт у сфері дуального навчання поділився досвідом із освітянами регіону

4 березня, в рамках тритижневого візиту на Кіровоградщину, представник Служби старших експертів Німеччини (SES) у сфері дуальної освіти Ральф Вільгельмі на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті зустрівся із представниками закладів професійної, професійно-технічної та вищої освіти України, посадовцями відділів освіти районів Кіровоградської області.

 

Експерт детально ознайомив усіх присутніх із системою дуальної освіти та особливостями професійної дуальної освіти у Німеччині, розповів про ефективну взаємодію закладів освіти та бізнесу у Європі тощо.

Служба старших експертів — громадська організація, яка з 1983 року відправляє спеціалістів для реалізації проектів та передачі досвіду в інші країни на волонтерських засадах. Спiвзасновниками SES є Федеральний союз нiмецької промисловостi, Федеральне об'єднання союзiв роботодавцiв Нiмеччини, Торгово-промислова палата Нiмеччини, Центральний союз ремiсникiв Нiмеччини.

Ральф Вільгельмі протягом 35 років працював в області професійної дуальної системи навчання за технічними спеціальностями, брав участь в розробці концепції навчання за напрямом технологія автоматизації в землі Рейнланд-Пфальц, оцінюванні якості підготовки фахівців за дуальною формою в сфері промислової механіки і мехатроніки при Торгово-промисловій палаті Кобленця.

Проєкт реалізовується за сприяння Федерації роботодавців України та Кіровоградської обласної державної адміністрації, на його меті стоїть вдосконалення співпраці між підприємствами та навчальними закладами у рамках дуальної освіти.

Читати 376 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua