Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Середа, 13 травня 2020 00:00

На Кіровоградщині підписано нову тристоронню Територіальну угоду між роботодавцями, профспілками та ОДА

Кіровоградська обласна державна адміністрація, Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців та Федерація профспілок Кіровоградської області підписали Територіальну угоду на 2020-2022 роки.

З боку Кіровоградської обласної державної адміністрації документ підписав Голова ОДА Андрій Балонь, від роботодавців Кіровоградщини – Голова КОООР Павло Штутман, від профспілок – Голова Федерації профспілок Кіровоградської області Максим Баланенко.

Павло Штутман зазначив, що підписання Угоди, безумовно, є важливою подією з точки зору функціонування соціального діалогу, який завдає напрямок соціально-економічного розвитку Кіровоградської області. Нова Угода більш пристосована до сучасних умов економіки.

Документ складено відповідно до Конституції України, законів України "Про колективні договори і угоди", "Про соціальний діалог в Україні", Генеральної угоди, з метою забезпечення збалансованості інтересів працівників, роботодавців та влади, удосконалення економічних, виробничих, соціально-трудових відносин, поліпшення якості життя, підвищення добробуту і поліпшення умов життєдіяльності населення області та збереження злагоди у суспільстві.

Сторони вважають, що головною метою соціально-економічного розвитку області є забезпечення конкурентоспроможності й інноваційної спрямованості економіки на основі модернізації, розвитку інновацій, підвищення експортного потенціалу, виведення на зовнішні ринки продукції з високою часткою доданої вартості, а також підвищення рівня зайнятості, якості життя та добробуту населення області.

 

Читати 193 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua