Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 03 вересня 2020 00:00

Голова організації роботодавців Кіровоградської області відзначив найкращих підприємців регіону

Сьогодні, 3 вересня, в Кіровоградській обласній адміністрації прийшли урочистості з нагоди Дня підприємця.

Під час заходу голова організації роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман відзначив найкращих представників галузі.

З нагоди святкування професійного свята та за особисті досягнення організація роботодавців Кіровоградської області нагородила:

• почесною відзнакою – Сергія Калапу, генерального директора ПАТ «Ельворті Груп»;

• почесними грамотами – директора ТОВ "Максіден" Сергія Бабака та представниця ПАО «НПП «Радій» Юлію Гребчак.

Користуючись нагодою, Павло Штутман звернувся до керівництва області з пропозицією разом розробити стратегію розвитку підприємницької сфери на Кіровоградщині. Голова обласної державної адміністрації Андрій Назаренко погодився із важливістю формування відповідної стратегії:

«Обласна влада та бізнес мають напрацювати спільну стратегію розвитку. Для Кіровоградщини сьогодні важливо розкрити економічний потенціал. Це принципове питання. Наша спільна робота – запорука ефективного, системного розвитку», – зазначив Андрій Назаренко.

Вітаючи найкращих представників галузі області, Павло Штутман наголосив на важливості розвитку підприємницької діяльності у регіоні.

«Всі, хто створює робочі місця є підприємцями. Саме від підприємців залежить економічний розвиток держави та зростання добробуту її громадян. Підприємці Кіровоградщини – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідної області», – підкреслив Павло Штутман.

Читати 222 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua