Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 15 січня 2021 00:00

AGROEXPO — переможець рейтингу ФРУ у номінації «Патріотизм з доданою вартістю»

Переможець рейтингу-2020 Федерації роботодавців України у номінації  «Патріотизм з доданою вартістю» — Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO, яка щороку проходить на Кіровоградщині. 

 

AGROEXPO — найбільша в Україні та одна з найбільших аграрних виставок в Європі. 

Сподіваємося вже найближчим часом вручити особисто нашу нагороду натхненнику та трудівнику АГРОЕКСПО, члену Президії Ради ФРУ, голові Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців Павлу Штутману. Та пишаємося, що ФРУ також причетна до цього знакового заходу.

Коли виставка була лише задумом, існувала проблема: на щорічній агровиставці у Києві на ВДНГ було лише кілька експозицій, обмежених в розмірі, а найкращі місця віддавалися глобальним компаніям, які можуть платити великі гроші. 

Вітчизняні виробники сільгосптехніки були «за залишковим принципом» і не мали змоги бути максимально представленими на виставках, які є в Україні. Тепер ситуація змінилася.

Зростає присутність вітчизняного бізнесу. З’являються нові компанії і не лише аграрні. Вони виробляють сільгосптехніку, засоби захисту рослин, надають різноманітні послуги. 

Сьогодні AGROEXPO — міжнародна агропромислова виставка, яка входить в десятку найбільших виставок Європи. 

Загальні виставкові площі зросли від початку в 4 рази.

Цього року участь у виставці взяли 450 компаній-експонентів та 480 учасників «Покровського ярмарку».

 «AGROEXPO» вже давно не тільки як торговельний майданчик, а комплексний  механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки.  

А ще AGROEXPO-2020 мала своєрідну «фішку»: на багатьох зразках продукції українських машинобудівників можна було побачити заклик #локалізації_бути, #підтримай_3739.

Збір підписів трудових колективів під відкритим зверненням до керівництва держави на підтримку законопроекту тривав і під час виставки, - йдеться у повідомленні Федерації роботодавців України.

Читати 264 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua