Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

П'ятниця, 14 листопада 2014 00:00

Відбулось чергове засідання КОТСЕР

14 листопада 2014 року у малому залі обласної державної адміністрації відбулось засідання Тристоронньої соціально-економічної ради.

На засіданні розглянули питання роботи підприємств і організацій області в умовах скорочення споживання енергоносіїв (електроенергії, природного газу та ін.) в опалювальний сезон 2014-2015 років (доповідачі - генеральний директор ВАТ "Кіровоградгаз" Ященко Ігор Ярославович, технічний директор ПАТ "Обленерго" Янішевський Микола Павлович, директор департаменту ЖКГ ОДА Довжук Ольга Василівна). Також  під час засідання обговорювали питання соціального захисту працюючих службою зайнятості населення у випадку скорочення виробництва пов'язаного з військовими діями на сході України та інших ситуаціях, незалежних від підприємства (доповідач - директор обласного центру зайнятості Слонєвський Юрій Євгенович).

В обговоренні взяли участь співголови ради губернатор Кіровоградської області Сергій Анатолійович Кузьменко, голова обласної організації роботодавців Павло Леонідович Штутман та голова профспілки області Сергій Юрійович Петров.

Учасники  зустрічі конструктивно провели аналіз ситуації, яка склалась в державі й регіоні та прийняли ряд рішень з метою упередження негативних ситуацій.

Рішення буде опубліковано додатково.

Читати 549 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua