Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Вівторок, 25 листопада 2014 00:00

Рішення Тристоронньої соціально-економічної ради від 14 листопада

РІШЕННЯ    

І. Робота підприємств і організацій області в умовах скорочення споживання енергоносіїв (електроенергії, природного газу та ін.) у опалюваний сезон 2014 - 2015 років.

Заслухавши інформацію генерального директора ВАТ "Кіровоградгаз" Ященка І.Я., технічного директора ПАТ "Обленерго" Янішевського М.П., заступника директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Табалової І.П.

Обласна тристороння соціально - економічна рада вирішила:

1.    Інформацію генерального директора ВАТ "Кіровоградгаз" Ященка І.Я., технічного директора ПАТ "Кіровоградобленерго" Янішевського М.П. та заступника директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Табалової І.П. взяти до відома.

2.    Рекомендувати промисловим та комунальним підприємствам забезпечити максимально можливе скорочення використання газу та електроенергії без зупинки виробництва та зниження послуг теплопостачання.

Термін виконання: листопад 2014 року - березень 2015 року

3.    Органам місцевого самоврядування і підприємствам комунальної теплоенергетики забезпечити стабільне надання послуг з централізованого опалення населенню, закладам соціальної сфери та бюджетним установам і організаціям.

Термін виконання: листопад 2014 року - березень 2015 року

4.   Вважати за доцільне термінове скликання тристоронньої соціально - економічної ради при виникненні загрозливої ситуації щодо забезпечення енергоносіями (газ, електроенергія) в області.

5.    Головам районних (міських) координаційних рад профспілок взяти активну участь у роботі районних (міських) штабів щодо контролю за станом проходження опалювального сезону 2014-2015 року.

6.           Федерації профспілок області, обласним організаціям профспілок працівників житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення автомобільного транспорту та шляхового господарства посилити громадський контроль за дотриманням норм трудового законодавства на підприємствах житлово-комунального та шляхового господарства стосовно режиму роботи, оплати і охорони праці.

 

7.           Адміністрації і роботодавцям приділяти увагу:

      -  людям з вадами здоров`я;

      -  наданню та створенню робочих місць для переселенців з зони АТО.

 

8.           Прийняти пропозицію роботодавців та провести у грудні 2014 р. - січні 2015 р. семінар по енергозбереженню на виробництві.

 

9. Адміністрації і профспілкам провести нараду з питання своєчасної виплати зарплати працівникам бюджетної сфери.

 

        10. Адміністрації опрацювати заходи по забезпеченню населення у сільській місцевості паливом у 2014-2015 р.р.

 

                11.  Сторонам опрацювати питання надання додаткової компенсації на підвищення тарифів комунальних послуг населенню. При необхідності направити пропозиції тристоронній раді на державному рівні.

 

                 12. Адміністрації вивчити стан справ у Олександрійському вугільному комплексі:

-  стан наявних потужностей;

-  обсяги споживання вугілля, необхідні для задоволення потреб споживачів;

-  фінансові та інші ресурси, необхідні для  видобутку вугілля.

 

II. Соціальний захист працюючих службою зайнятості населення у випадку скорочення виробництва пов'язаного з військовими діями на сході України та інших ситуаціях незалежних від підприємства.

Заслухавши інформацію директора обласного центру зайнятості Слонєвського Ю.Є.

Обласна тристороння соціально - економічна рада вирішила:

1.            Інформацію директора обласного центру зайнятості

Слонєвського Ю.Є. взяти до відома.

 

2.     Обласній тристоронній соціально - економічній раді взяти під контроль діяльність підприємств та організацій на період виконання заходів

АТО.

3.      Рекомендувати керівникам підприємств у разі зупинення або скорочення виробництва на підприємстві із замкнутим циклом виготовлення продукції скористатися можливістю отримання допомоги по частковому безробіттю за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Читати 510 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua