Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 30 березня 2015 00:00

Влада й бізнес Кіровоградщини об'єдналися заради захисту інтересів області

27 березня в Кіровограді відбувся обласний форум "Бізнес і влада – на захисті інтересів держави"

Учасники форуму представляли дві сторони - бізнес та виконавчу владу Кіровоградської області. Зокрема, взяли участь в  заході: Віта Атаманчук  (заступник голови Кіровоградської обласної адміністрації), Олександр Чорноіваненко (голова Кіровоградської обласної ради), Павло Штутман (голова Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців) та Євген Бахмач (голова Кіровоградського обласного відділення Українського союзу промисловців та підприємців).

Влада й підприємці зібралися, щоб обговорити необхідність сприяння розвитку підприємництва, поліпшення інвестиційного клімату в регіоні та налагодити відповідальні партнерські стосунки між владою та бізнесом.

Голова Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців  Павло Штутман у своєму виступі наголосив, що однією із головних проблем розвитку бізнесу й економіки є масштабна корупція, яка набуває сьогодні нових форм. Бізнесмен закликав присутніх починати боротьбу з корупцією з себе - не давати хабарів, що дозволить викорінити 70 % випадків цього ганебного явища. Також підприємець наголосив, що, у світлі відомого вислову "кадри вирішують все", сьогодні важливим питанням є боротьба з корупцією в навчальних закладах. Павло Леонідович запропонував присутнім не брати на роботу студентів із "купленими" дипломами. Такі дії дозволять відсіяти випускників недобросовісних вузів, які зловживають довірою держави. Бізнесмен завершив свій виступ закликом до економічного патріотизму й наполегливої праці, які забезпечать економічний ріст та процвітання.

Результатом зустрічі стало ухвалення Меморандуму про партнерство та співробітництво між Кіровоградським обласним об'єднанням організацій роботодавців, Кіровоградською ОДА та Кіровоградським обласним відділенням союзу промисловців та підприємців . Також, з метою розвитку ефективного соціально-ринкового господарства та захисту економічних інтересів Кіровоградщини, представники влади та бізнесу регіону прийняли Положення про створення суспільно-економічної коаліції "Рідний край", яка покликана згуртувати бізнесові, патріотичні та інтелектуальні кола .

 

Читати 442 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua