Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Понеділок, 27 квітня 2015 00:00

Мінекономрозвитку скасує 130 обмежень для бізнесу і перейде до «гільйотини»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило план дерегулювання, що включає скасування 130 регуляторних обмежень для бізнесу, а також перехід до другого етапу дерегулювання - «гільйотини», пише УНІАН, цитуючи повідомлення прес-служби міністерства. 

Згідно з повідомленням, у рамках дерегуляторної гільйотини Мінекономрозвитку планує оперативно здійснити повний перегляд всієї регуляторної бази.

При цьому регуляторні органи повинні будуть самостійно довести необхідність кожного з існуючих обмежень.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада ухвалила запропонований урядом закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегулювання).

За законопроект (№1580) у другому читанні проголосували 260 народних депутатів (за необхідного мінімуму в 226 голосів) із 354 зареєстрованих у сесійній залі (за необхідних 226).

Як зазначив голова Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, цей законопроект "значно спрощує регуляторний тиск на бізнес, передбачає спрощення в ряді напрямків".

Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в рамках дерегулювання планує в три етапи скоротити кількість і функції регулювальних органів.

Читати 368 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua