Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Вівторок, 12 травня 2015 00:00

Бізнес готує законодавчі пропозиції для розвитку внутрішнього виробництва

Федерація роботодавців України разом із депутатами парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва готує законодавчі пропозиції, які мають стимулювати внутрішнє промислове виробництво через інструменти державних закупівель.

Для цього, на основі пропозицій членів ФРУ, напрацьовуються зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель". Зміни, перед усім, спрямовані на надання пріоритету вітчизняним виробникам у рамках держзакупівель, а також на стимулювання підприємств державного сектора економіки реалізовувати програми з імпортозаміщення.

Роботодавці також пропонують збільшити частку малих та середніх підприємств у постачаннях для державних потреб. Крім того, представники бізнесу пропонуватимуть створити на законодавчому рівні стимули для розміщення виробництва і сервісної інфраструктури постачальників для державних потреб на території України.

Для обговорення всіх цих пропозицій, у другій половині травня, Федерація роботодавців України планує провести робочу нараду з керівниками провідних вітчизняних промислових підприємств – членів ФРУ, народними депутатами та експертами. Після обговорення відповідний законопроект буде внесено на розгляд Верховної Ради.

 

Джерело - www.fru.org.ua

Читати 300 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua