Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Вівторок, 26 травня 2015 00:00

ФРУ провела низку ділових зустрічей з представниками бізнес-асоціацій країн-членів ЄС

ФРУ провела низку ділових зустрічей з представниками бізнес-асоціацій країн-членів ЄС Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов взяв участь в установчій конференції міжнародного проекту "EastInvest 2" та провів низку ділових зустрічей з представниками бізнес-асоціацій країн-членів ЄС – потенційними партнерами ФРУ в цьому проекті.

Проект орієнтовано на налагодження сталих і партнерських зв'язків між провідними бізнес-асоціаціями країн-членів ЄС та бізнес-асоціаціями, торгівельними палатами, організаціями, що представляють інтереси малого та середнього бізнесу країн, охоплених міжнародною ініціативою ЄС "Східне Партнерство".

Проект передбачає широкий спектр форм співпраці, включаючи TWINNING-програми та тренінги, орієнтовані на розвиток інституційної та професійної спроможності співробітників організацій роботодавців та інших бізнес-асоціацій.

Установчу конференцію проекту свідомо було проведено напередодні Бізнес-форуму країн Східного партнерства та Самміту Східного Партнерства, що проходили у Ризі 21 – 22 травня 2015 року, з метою забезпечення участі учасників установчої конференції проекту "EastInvest 2" у роботі зазначених міжнародних заходів.

 

Джерело - сайт Федерації роботодавців України

 

Читати 363 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua