Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 25 червня 2015 00:00

На засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили стан підготовки кадрів

Під час засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, яка проходила в приміщенні Кіровоградської ОДА, було розглянуто питання про стан підготовки професійних кадрів закладами вищої освіти області.

У ході заходу Голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців (КОООР) Павло Штутман зазначив, що наразі підприємства реального сектору економіки області гостро відчувають нестачу кваліфікованих спеціалістів. 

"Ця проблема має різні причини: як і недостатній рівень розвитку освіти, так і корупція в освітній галузі," - підкреслив Павло Штутман.

Обговоривши зазначене питання, обласна тристороння соціально-економічна рада вирішила проводити постійні дослідження та аналіз оцінки роботодавцями професійної підготовки випускників вищих навчальних закладів, а також сприяти підвищенню мотивації для участі молодих спеціалістів у соціально-економічному розвитку області.

Нагадаємо, що у квітні цього року було презентовано результати рейтингу вищих навчальних закладів регіону, який було започатковано Кіровоградським обласним об'єднанням організацій роботодавців. До лідерів серед обласних ВНЗ увійшли три державних виша: Кіровоградський державний педагогічний університет (КДПУ), Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету (КЛА НАУ) та Кіровоградський національний технічний університет (КНТУ).

Читати 364 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua