Кіровоградськe обласнe
об’єднання організацій
роботодавців

Четвер, 09 липня 2015 00:00

ФРУ розпочала проведення моніторингу проблемних питань для бізнесу від запровадження ПДВ-рахунків

Федерація роботодавців України розпочала проведення моніторингу проблемних питань для бізнесу від запровадження системи електронного адміністрування ПДВ.

Одночасно із цим, ФРУ збирає від підприємців інформацію про наявність заборгованості по ПДВ. За попередніми даними Федерації, на початок червня 2015 року, заборгованість по ПДВ перед бізнесом перевищувала 100 млрд. грн.

Свою інформацію підприємства та організації роботодавців можуть направляти до 16 липня, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за телефоном (044) 251-70-62.

Нагадаємо, електронне адміністрування ПДВ введено в Україні в кінці грудня 2014 як один з елементів податкової реформи. У тестовому режимі ПДВ-рахунки введені з 1 лютого 2015 року, а з 1 липня - працюють на постійній основі.

Введення ПДВ-рахунків викликало протести представників бізнесу. Група народних депутатів внесла до Верховної Ради законопроект про продовження з 1 липня 2015 до 1 січня 2016 тестового режиму роботи системи електронного адміністрування ПДВ. У законопроект депутати включили норму, згідно з якою, Кабінет міністрів повинен до 1 жовтня 2015 надати парламенту вичерпний звіт про результати запровадження системи електронного адміністрування ПДВ.

У той же час, за повідомленнями прес-служби Державної фіскальної служби, запровадження електронного адміністрування податку на додану вартість в тестовому режимі призвело до збільшення надходжень від цього податку до бюджету на 30%.

Читати 320 разів

Корисні посилання

Інформери


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua